O firmie

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób indywidualnych. Organizujemy także przewóz dla grup zorganizowanych, wyjazdy pobytowe, współpracujemy z biurami podróży oraz przygotowujemy specjalne oferty dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Tylko z nami możesz tanio, bezpiecznie i w komfortowych warunkach przebyć drogę do Holandii, Niemiec oraz Belgi!

Energy Tour to profesjonalna firma przewozowa. Zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług, a to wszystko dzięki nowym samochodom, które są świetnie wyposażone i przystosowane do dalekich podróży. Każdy z nich posiada m.in. profesjonalne car audio oraz DVD (tył-przód), a to wszystko po to, aby uatrakcyjnić Państwu podróż.

Jeździmy samochodami Renault Trafic, które przed każdym wyjazdem w trasę przechodzą dokładny przegląd techniczny. Dbamy również o kierowców, ponieważ zależy nam, aby jeździli wypoczęci i mogli profesjonalnie wykonywać swoje zadania.

Jako nieliczni na rynku przewozów gwarantujemy ubezpieczenie każdego naszego pasażera od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Przejazd z Energy Tour to oszczędność i wygoda. Nie pobieramy żadnych opłat za przewóz bagażu! Płacisz tylko raz, w zależności od ilości kilometrów

 

spray tan nederland | tan nederland | extreme tan | zelfbruiner